Prekių katalogas
Tampri pakavimo plėvelė (Stretch)

Siuntiniams, tvirtinimui, pažeidimams...

Tampri pakavimo plėvelė (Stretch)

Siuntiniams, tvirtinimui, pažeidimams...

3,09 € 2,55 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: TPP-5
Tipas
Kiekis
Iš viso
2,55 €

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Rankinė tampri pakavimo plėvelė (Stretch) gaminama iš LLDPE medžiagos.

Skirta kroviniams sutvirtinti ant palečių, pakuoti siuntas, dėžes.

Apsaugoti siunčiamas prekes nuo pažeidimų, dulkių ar vandens.

Tampri pakavimo plėvelė (Stretch) naudojama:

  • Kroviniams sutvirtinti ant palečių ;
  • Apsaugoti siunčiamas prekes ;
  • Pramoninių prekių gamyboje.

* Plėvelės išmatavimai: Plotis x ilgis m (metrai).

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Tampri pakavimo plėvelė kitaip dar vadinama stretch'u - efektyvi priemonė lengvai supakuoti ir apsaugoti norimą gaminį. Pagrindinės tamprios pakavimo plėvelės funkcijos - kelių daiktų supakavimas į vieną stambų gaminį, pavienių gaminių sutvirtinimas. Dėl šių panaudojimo funkcijų stretch plėvelė yra laikoma viena iš universaliausių ir dažniausiai naudojamų pakavimo priemonių.

Pakavimo plėvelė gaminama specialiu būdu, todėl pasižymi geromis fizinėmis savybėmis - tąsumu, skaidrumu, tvirtumu. Pakavimo plėvelės elastingos savybės suteikia stabilumo dideliems produkcijos junginiams, kaip pavyzdžiui - mediniams padėklams, tad galite būti tikri, jog transportavimo metu jūsų produktai neišsiriš ir saugiai pasieks reikiamą tašką.

Nenuostabu, jog gabenant daiktus jie tampa jautrūs staigiems judesiams ar netikėtiems išorės veiksniams. Šie pavojai gali apgadinti prekes, o kartais ir negrįžtamai jas paveikti. Siekiant išvengti šių pasekmių yra naudojama tampri pakavimo plėvelė, kurios viena iš svarbiausių savybių yra hermetiškumas, stretch plėvelė apsaugo gaminį nuo smulkių mechaninių pažeidimų, dulkių, temperatūros pokyčių.

Mūsų asortimente galite rinktis iš dviejų spalvų pakavimo plėvelių -skaidrios ir juodos ir taip pat iš skirtingų matmenų ir mikronų tamprių pakavimo plėvelių.