Prekių katalogas
Burbulinė pakavimo plėvelė

Apsaugo, užpildo...

Burbulinė pakavimo plėvelė

Apsaugo, užpildo...

1,74 € 1,44 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: BPP03/10
Tipas
Kiekis
Iš viso
1,44 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Burbulinė plėvelė pagaminta iš dvisluoksnės, aukštos kokybės PE plėvelės. 

Oro burbuliukai užtikriną apsaugą nuo pažeidimų.

Ypač tvirta, atspari temperatūros kaitai, dulkėms ir vandeniui.

Burbulinė plėvelė naudojama:

  • Apsaugoti paviršius juos transportuojant ;
  • Nuo smūgių, suspaudimų ar vibracijos ;
  • Užpildyti tūrį.

* Plėvelės išmatavimai: Plotis x ilgis m (metrai).

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Burbulinė pakavimo plėvelė yra lanksti, skaidri, plastikinė medžiaga naudojama daiktams apvynioti, supakuoti, tuščioms erdvėms pakuotėse užpildyti, dėl savo unikalios savybės, išsikišusių oro burbuliukų, burbulinė pakavimo plėvelė puikiai tinka siunčiant trapius daiktus, nes nors ir stiklinis daiktas apvyniotas burbuline plėvele būtų tinkamai apsaugotas, kadangi vienodai išsidėstę oro burbuliukai atlieka amortizacinę funkciją.

Daiktai tinkamai suvynioti į burbulinę pakavimo plėvelę bus apsaugoti ne tik nuo smūgių transportavimo metu, tačiau ir vibracijų, drėgmės, dulkių bei kitų tiesioginio sąlyčio pasekmių.

Kalbant apie burbulinės pakavimo savybes, ši pakavimo priemonė yra tinkama daugkartiniui panaudojimui. Lanksti plastikinė danga, kurioje yra daug oro kišenėlių nesideformuos po vieno panaudojimo, nedidelis  burbulinės plėvelės svoris mažina krovinių siuntimo išlaidas, plėvelės skaidrumas leidžia vizualiai patikrinti siunčiamą gaminį, o tai reiškia, jog iškilus tam tikriems nesklandumams jūsų gaminys nebus išdarkytas, burbulinė pakavimo plėvelė atspari drėgmei, apsaugo paviršių nuo dilimo, elastinga ir stipri.

Burbulinė pakavimo plėvelė mūsų asortimente yra įvairių tipų ir dydžių, tad kiekvienas klientas atsižvelgęs į siunčiamą daiktą bei norimą amortizacijos ir saugumo lygį išsirinks sau labiausiai tinkančią šią nepakeičiamą siuntimui, sandėliavimui pritaikytą pakavimo priemonę.