Meniu

Apie mus

Mes, UAB “Pakingas" ir visa mūsų komanda , turi vieną tikslą! Tikslas – mūsų klientų sėkmė, bei greitas ir kokybiškas jų darbas. Mus lengvai pasieksite telefonu, el.paštu ar elektroninėje parduotuvėje. Dirbame tiek su mažais klientais, tiek ir su stambiais klientais, kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, todėl stengiamės atlikti užsakymus kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau. Visas siūlomas prekes turime sandėlyje, todėl prekių pristatymo laikas yra daug trumpesnis.

Mūsų siūlomos prekės:

Įvairios dėžės: Dviejų dalių dėžutės, dviejų dalių dėžės su PVC langeliu, dviejų dalių dėžutės su nepilnu dangteliu, pyraginės, keksiukų dėžutės, tortinės dėžutės, maisto ir konditerijos dėžutės. siuntų ar perkraustymo dėžės, paštomatų dėžės, gofro kartono dėžės, kartoninės dėžės, dėžės transportavimui, dėžės su auselėmis, greito uždarymo dėžės, fefco 0201 dėžės, fefco 0427 dėžės, dekoratyvinės dėžės, gofruoto kartono dėžės.

Įvairūs maišeliai: Popieriniai maišeliai suktomis rankenėlėmis (Twist), popieriniai maišeliai plokščiomis rankenėlėmis (Flat), plastikiniai maišeliai su kirstomis rankenėlėmis, plastikiniai maišeliai su rankenėlėmis "marškinėlių tipo", HDPE maišeliais, LLDPE maišeliais, doy-pack maišeliais, aliuminizuotais doy-pack maišeliais,  plastikiniais maišeliais su blokiniu dugnu, popieriniais maišeliais maistui, konditerijai, 

Pakavimo medžiagos: burbulinė pakavimo plėvelė, pūsto polietileno plėvelė, tampri pakavimo plėvelė (stretch), lipni pakavimo juosta, kurjeriniai vokai, burbuliniai vokai su oro apsauga, spalvotos popieriaus drožlės, medžio drožlės, spalvotas šilkinis popierius, apsauginiai kartoniniai kampai, birios pakavimo granulės, eps kubeliai, oro pagalvės, polipropileninė rišimo juosta, rankiniai PP/PET juostos įtempėjai, vielinės sagtys, metalinės sagtys, lipnios juostos laikiklis, universalios lipnios etiketės, lipnios etiketės rulonuose ir t.t.