Prekių katalogas
Greito uždarymo dėžės paštomatams

Siuntoms, apsaugai, paštomatams...

Greito uždarymo dėžės paštomatams

Siuntoms, apsaugai, paštomatams...

0,34 € 0,28 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: DP13012050R
Tipas
Kiekis
Iš viso
0,28 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Greito uždarymo siuntų dėžės paštomatams, kitaip dar vadinamos siuntų dėžės Fefco 0427, yra gaminamos iš trijų sluoksnių gofro kartono. Šis naudojamas kartonas yra storesnis ir labiau užtikriną siunčiamos siuntos saugumą transportavimo metu. Plačiausiai ir dažniausiai šio tipo siuntų dėžės yra naudojamos siųsti prekes į kitus miestus bei sandėliuoti produkciją ilgesniam laikui.

Greito uždarymo siuntų dėžės naudojamos :

  • Paštomatams ;
  • Sandėliavimui ;
  • Produkcijai siųsti .

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Dėžučių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Dėžutės parduodamos neišlankstytos.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Greito uždarymo siuntų dėžės palengvina ir užtikrina Jūsų siunčiamos produkcijos apsaugą, kadangi yra gaminamos iš trisluoksnio gofruoto kartono lakštų. Šio tipo kartonas yra patvarus, skirtas prekių sandėliavimui ilgesniam laikui, užtikriną prekių apsaugą ir nepažeidžiamumą jas transportuojant.

Siuntų dėžės parduodamos neišlankstytos, kitaip tariant gaunate dėžučių išklotines. Toks prekių gavimas suteikia Jums galimybę neapsikrauti namus ar biurus, o priešingai palengvina siuntų pakavimą ir sandėliavimo galimybes. Šios dėžės puikiausiai tinkamos paštomatams. Taipogi dėžes labai lengva surinkti.

Paštomatų dėžių turime įvairių dydžių, tad tikrai rasite sau tinkamiausią. O jeigu visgi taip nutiktų, jog tinkamos siuntų dėžės nerasite, kreipkitės į mūsų vadybininkus ir rasime Jums tinkamiausią sprendimą.

Visada yra galimybė pagaminti dėžes individualių matmenų bei tipo, o taipogi jeigu yra noras ar poreikis turėti išskirtinę siuntų dėžę, kuri išsiskirtų iš visų aplinkinių galime Jums pasiūlyti uždėti logotipą, paveiksliuką ar užrašą ant šio tipo siuntų dėžių.