Prekių katalogas
Dviejų dalių dėžės

Dovanoms, produkcijai, papuošalams...

Dviejų dalių dėžės

Dovanoms, produkcijai, papuošalams...

0,16 € 0,13 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: GB505018R
Tipas
Spalva
Kiekis
Iš viso
0,13 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Dviejų dalių dėžutės gaminamos iš dvispalvio 270 g. rudai / baltos spalvos kartono.

Šiuo gaminimo būdu, šios dėžutės gali būti surenkamos ruda arba balta spalva į išorę.

Taip pat jos gali būti gaminamos ir iš kitų spalvų kartono, su individualia spauda ar logotipu.

Dėžutės gali būti pagamintos ir su skaidriu PVC langeliu.

Dviejų dalių dėžutės naudojamos supakuoti :

  • Dovanoms ;
  • Papuošalams ;
  • Aksesuarams ;
  • Konditerijos gaminiams ;
  • Drabužiams ;
  • Įvairiai produkcijai.

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Dėžučių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Dėžutės parduodamos neišlankstytos.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Dviejų dalių dėžutės pagamintos patiems reikliausiems klientams, šios dviejų dalių pakavimo dėžės gaminamos iš 270 g. popieriaus, unikali šio popieriaus savybė leidžia išlankstyti dėžutę į dvi skirtingas spalvas - tai reiškia, jog įsigijęs rudą dėžutę klientas nėra prisirišęs prie vienos spalvos, nes kartoninės dėžutės dviejų dalių gali būti išlankstomos į rudą ir į baltą pusę. Lengvas dėžutės surinkimas užtikrins jus, kad pakavimo dėžutė su jūsų gaminiu bus paruošta pristatyti klientui vos per kelias sekundes.

Dar vienas kartoninių dėžių privalumas - dviejų dalių dėžės pasiekia jus nesulankstytos, tad dėžučių išklotinės neužims daug sandėliavimo vietos jūsų namuose ar biure.

Ši dėžutė puikus sprendimas dovanų pakavimui, verslo dovanoms ar gaminio produkcijai supakuoti. Plokščia dėžutės išklotinės konstrukcija leidžia atlikti daugybę modifikacijų - klientui pageidaujant galime uždėti šilkografinę, ofsetinę, folijuotą ar skaitmeninę spaudą, juk akivaizdu, kad dviejų dalių  dėžės su elegantišku dangteliu užtikrins viliojančią gaminio ar produkto ekspoziciją, o kartu su aukščiausios kokybės spaudos darbais kiekvienas gaminys šioje dovaninėje ( produkcijos ) dėžutėje atrodys įspūdingas, o jo detalės bus dar labiau išryškinamos.

Dviejų dalių dėžutės gaminamos ir su permatomu PVC langeliu, juk kartais taip norisi, jog jūsų ypatinga produkcija trauktų akį dar net neišpakuota.

Keksiukai ? Saldainiai, sausainiai ? Be abejonės ! Dviejų dalių dėžutė tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu, nes popierius iš kurio gaminamos dėžutės turi šį sertifikatą.

Norite sukurti savo produkcijai unikalią ir reprezentatyvią pakuotę, tačiau tarp standartinių matmenų nerandate sau tinkamų ? - "Pakingas" komanda yra visada pasiruošę jums padėti ! Gaminame dėžutės ir pagal individualius matmenis, klientui pageidaujant pagaminsime dėžutę ne tik su jūsų logotipu ar užrašu, bet ir su jūsų pasirinktu dizainu, spalva ir popieriaus storiu.