Prekių katalogas
Dviejų dalių dėžės su langeliu

Dovanoms, papuošalams ir įvairiai produkcijai pakuoti...

Dviejų dalių dėžės su langeliu

Dovanoms, papuošalams ir įvairiai produkcijai pakuoti...

0,32 € 0,26 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: GB1007018L
Tipas
Spalva
Kiekis
Iš viso
0,26 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Dviejų dalių dėžutės gaminamos iš dvispalvio 270 g. rudai / baltos spalvos kartono.

Šiuo gaminimo būdu, šios dėžutės gali būti surenkamos ruda arba balta spalva į išorę.

Taip pat jos gali būti gaminamos ir iš kitų spalvų kartono, su individualia spauda ar logotipu.

Dėžutės gali būti pagamintos ir su skaidriu PVC langeliu.

Dviejų dalių dėžutės naudojamos supakuoti :

  • Dovanoms ;
  • Papuošalams ;
  • Aksesuarams ;
  • Įvairiai produkcijai.

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Dėžučių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Dėžutės parduodamos neišlankstytos.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Klasikinės dviejų dalių dėžutės su nepilnu dangteliu tikrai nepaliks abejingų. Dėl unikalaus 270 g. popieriaus, iš kurio gaminama dėžutė, pakuotės įgauna išskirtinę savybę - dėžutės išklotinė yra pagaminama dviejų spalvų (balta ir natūrali kraft popieriaus ruda spalva), tad klientas gali pats pasirinkti į kurią pusę išsilankstyti dėžutę.

Šios pakavimo dėžutės pasiekia mūsų klientus dar nesulankstytos, tai užtikrins, jog nereikės svarstyti apie sandėliavimui skirtą plotą, kadangi dviejų dalių dėžučių išklotinės neužima daug vietos. Žinoma, mes suprantame, jog kartais dėžučių susilankstymas gali atimti daug jūsų laiko, ypatingai tais atvejais jeigu iškart reikia didelių pakuočių kiekių naudojimui, todėl jums pageidaujant mes pristatysime dėžes jau sulankstytas ir pilnai paruoštas naudojimui (lankstymas - papildomas mokestis).

Tvirtas popierius ir aukščiausios kokybės spaudos darbai užtikrina, jog klasikinė dviejų dalių dėžutė su nepilnu dangteliu išsiskirtų iš bet kurios lentynos. Siekiant sukurti reprezentatyvią ir unikalią pakuotę, klientui pageidaujant ant dviejų dalių dėžutės su nepilnu dangteliu galime uždėti šilkografinę, ofsetinę ar folijuotą spaudą.

Siekiant, jog jūsų produkcija būtų pastebėta ir keltų susižavėjimą dar net neišpakuota mes gaminame dviejų dalių dėžes su nepilnu dangteliu ir su permatomu PVC langeliu.

Norite sukurti savo produkcijai išskirtinę ir reprezentatyvią pakuotę, tačiau tarp standartinių matmenų nerandate jums reikalingų? - "Pakingas" yra pasiruošęs jums padėti ! Mes gaminame dėžutes ir pagal individualius išmatavimus, klientui pageidaujant pagaminsime dėžutę ne tik su jūsų logotipu, bet ir su jūsų pasirinktu dizainu, spalva ar popieriaus tvirtumu.