Popieriniai maišeliai su spauda

Popieriniai maišeliai su spauda

Standartinio dydžio popieriniai maišeliai:
Popierinius maišelius siūlome įvairių dydžių bei tipų. Maišelius gaminame rudos arba baltos spalvos. Kliento patogumui turime skirtingo tipo popierinius maišelius - suktomis (popierinėmis) rankenėlėmis, plokščiomis (popierinėmis) Flat tipo rankenėlėmis ir virvelinėmis (medžiaginėmis) rankenėlėmis.
  • Popieriniai maišeliai plokščiomis rankenėlėmis - gaminami iš 70-90 g/m2 storio popieriaus. Šie maišeliai puikiai tiks norintiems pakeisti plastikinius maišelius bei prisidėti prie gamtos tausojamo.
  • Popieriniai maišeliai suktomis rankenėlėmis - gaminami iš 90-110 g/m2 storio popieriaus. Maišeliai tvirti ir solidžiai atrodantys, tad puikiai tiks verslo dovanų, drabužių, batų ar kitų prekių pakavimui.
Standartinio dydžio popieriniai maišeliai su spauda:
Popierinius maišelius galime pasiūlyti ne tik paprastus, tačiau ir su Jūsų norima spauda, individualiu apipavidalinimu. Maišeliai taps labiau solidesni, patrauklesni ir taip pat padidins Jūsų prekinio ženklo žinomumą. Popierinius maišelius galime gaminti dviem spaudos būdais: šilkografinė bei folijuota spauda.
  • Popieriniai maišeliai su ŠILKOGRAFINE spauda - šis spaudos būdas leidžia uždėti spaudą iki 4 spalvų tai gali būti Jūsų logotipas, prekės ženklas ar tiesiog norimas paveikslėlis.
  • Popieriniai maišeliai su FOLIJUOTA spauda - šiuo spaudos būdu galime uždėti spindintį (aukso, sidabro, vario ar kt. spalvomis) iš tolo atpažįstamą Jūsų prekės ženklą ar logotipą, Puikus sprendimo būdas norintiems prabangiai atrodančios pakuotės.
  • Popieriniai maišeliai su FLEKSOGRAFINE spauda - ši spauda leidžia padengti popierinį maišelį visu 100 %, galima spalvų gama iki 8 spalvų, maišelis taps toks kokio tik norėtumėte.

Individualaus dydžio popieriniai maišeliai su spauda ar be jos:

Popierinius maišelius galime pasiūlyti ne tik standartinių dydžių ir spalvų, tačiau ir individualaus dizaino - kito dydžio, spalvos, rankenėlių tipo, medžiagos. Maišeliai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, juos galime pagaminti plonesnius, storesnius, juodus, oranžinius ar kitokios spalvos, su spauda ar be jos.
  • Popieriniai maišeliai su KONGREVINE spauda - šis spaudos būdas naudojamas ant tvirtesnio popieriaus (kartono), gaminami maišeliai nuo 170 g/m2 storio. Šiuo spaudos būdu logotipas yra įspaudžiamas į patį popierių, šiuo atveju logotipas arba norimas ženklas taps įspaustas į vidų arba iškilęs į išorę. Puikus sprendimas nenorintiems jokios logotipo spalvos.

Popieriniai maišeliai su logotipu

Norite unikalios pakuotės? Susikurkite patys!!!
Pakingas.lt leis jums susikurti individualią pakuotę pagal jūsų pasirinktus išmativimus ir nurodymus
Sukurti pakuotę