Скотч с печатью

Kodėl šilkografija ir kuo ypatinga ši spausdinimo technologija?

Universalumas. Šilkografija – bene universaliausias spaudos būdas, leidžiantis logotipus, pavadinimus, užrašus ar paveikslėlius spausdinti ant įvairių paviršių: popieriaus, plastiko, tekstilės, stiklo, medienos, keramikos, metalo ir t.t. Tai taip pat ir vienas seniausių žinomų trafaretinės spaudos būdų, pradėtas naudoti Kinijoje ir siejamas su šilko atsiradimu. Šioje technologijoje yra daug rankų darbo – tai dar viena priežastis, kodėl ji taip vertinama ir taip plačiai pritaikoma.

Dažai. Šilkografijoje naudojamas labai storas dažų sluoksnis, todėl, skirtingai nei naudojant kitus spaudos būdus, galima išgauti efektingą, lauko sąlygoms atsparų reljefą. Be to, šilkografiniai dažai pasižymi spalvų sodrumu ir blizgesiu. Atspaudai yra ilgaamžiai, nenublunka nuo saulės, atsparesni trinčiai.

Kaip veikia?

Šilkografijos technologijos principas nėra sudėtingas. Pirmiausia norimas perteikti atvaizdas iš kompiuterio specialiu įrenginiu išvedamas ant skaidrios fotojuostos. Toliau vaizdas eksponavimo būdu yra perkeliamas ant šilko tinkleliu aptraukto rėmo. Rėmas apšviečiamas: apšviestos fotopolimero vietos sukietėja, o neapšviestos išplaunamos, per jas ant norimo paviršiaus patenka dažai.

Want unique packaging? Create yourself!!!
Pakingas.lt will allow you to create an individual package according to your chosen drawings and instructions
Create package