Prekių katalogas
Popieriniai maišeliai suktomis pop. rank.

Popieriniai maišeliai dažniausiai naudojami kaip: Dovanų maišeliai, Pakavimo maišeliai, Maišeliai verslo dovanoms pakuoti. Šie maišeliai gali būti gaminami įvairių spalvų, su spauda ar be jos. 

Popieriniai maišeliai suktomis pop. rank.

Popieriniai maišeliai dažniausiai naudojami kaip: Dovanų maišeliai, Pakavimo maišeliai, Maišeliai verslo dovanoms pakuoti. Šie maišeliai gali būti gaminami įvairių spalvų, su spauda ar be jos. 

0,21 € 0,17 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: TW14080210K
Tipas
Spalva
Kiekis
Iš viso
0,17 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Popieriniai maišeliai suktomis (Twist) rankenėlėmis.

Gaminami iš rudo ar balto 90-110 g/m2 kraft popieriaus.

Maišeliai gali būti gaminami su individualia spauda ar logotipu.

Popieriniai maišeliai suktomis rankenėlėmis naudojami:

  • Pirkiniams ;
  • Dovanoms ;
  • Aksesuarams ;
  • Maisto prekėms ; 
  • Drabužiams ;
  • Įvairiai produkcijai.

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Maišelių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Svarstote kaip pateikti savo unikalią produkciją klientui, norite jog jūsų pakuotė būtų unikali, tačiau nerėžtų akies? - Popieriniai maišeliai suktomis rankenėlėmis (kitaip Twist maišeliai) neginčytinai vienas iš geriausių jūsų pasirinkimų. Mes siūlome elegantiškus ir tvirtus popierinius twist tipo maišelius, stilingam ir daugiafunkciniam naudojimui.

Popieriniai maišeliai gaminamitvirto rudo arba balto 90-100 g/m2 kraft popieriaus, vidinės suktos popierinės rankenėlės patvarios su sustiprinančiu pleistru, tam, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas, patvarumas ir patogumas.

Popierinių maišelių paprastumas leidžia juos idealiai pritaikyti įvairiems naudojimo būdams. Kraft popieriniai maišeliai puikiai tinka tiek mažmeniniai prekybai, tiek ir verslo dovanoms pakuoti.

Kartu su aukščiausios kokybės spaudos darbais, mes galime jūsų popierinį maišelį paversti unikaliu. Klientui pageidaujant uždedame šilkografinę ar fleksografinę spaudą. Norite jog jūsų maišelis išsiskirtu, ne tik jūsų pasirinktu dizainu, tačiau ir spaudos tipu? Mes jums turime gerą naujieną - mūsų popieriniai maišeliai suktomis rankenomis gaminami iš tvirto kraft popieriaus, tad esame pajėgūs ant popierinių maišelių uždėti folijuotą (blizgančią arba matinę) spaudą. Folijuotas užrašas, logotipas ar koks nors jūsų veiklą atspindintis motyvas suteiks jūsų gaminiui išskirtinumo, prabangos bei solidumo įspūdį.