Prekių katalogas
Apsauginiai kartoniniai kampai

Apsaugo, stabilizuoja prekes transportuojant ir sandėliuojant...

Apsauginiai kartoniniai kampai

Apsaugo, stabilizuoja prekes transportuojant ir sandėliuojant...

29,00 € 23,97 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: KK-45
Tipas
Kiekis
Iš viso
23,97 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Apsauginiai kartoniniai kampai gaminami iš tvirto, presuoto kartono.

Puikiausias sprendimas kraštinių ir briaunų apsaugai.

Stabilizuoja pakuotes, apsaugo produktus pakavimo, transportavimo ar sandėliavimo metu.

Lengva, pigu ir patogu naudotis. Perdirbami.

Jeigu ieškote papildomos apsaugos nuo smūgių jūsų siunčiamiems gaminiams kvadratiniais kampais, šie apsauginiai kartoniniai kampai, neginčijamai yra būtinas produktas jūsų veikloje. Kietos ir atsparios smūgiams šios kartoninės apsaugos priemonės yra iš karto paruoštos naudoti.

Apsauginiai kartoniniai kampai pakavimui yra pagaminti iš tvirto, presuoto kartono, tad galite būti tikri, jog jūsų siunčiamų daiktų briaunos bus patikimai apsaugotos nuo smūgių, gniuždymo ar kitokių tiesioginio sąlyčio pasekmių. Apsauginiai kartoniniai kampai taip pat sumažins produktų judėjimą transportavimo metu ir tuo pat metu padidins krovinio stabilumą, taip pat šios apsauginės pakavimo priemonės pagalba galimas didesnių pakavimo metu padidins krovinio stabilumą, taip pat šios apsauginės pakavimo priemonės pagalba galimas didesnių pakavimo vienetų arba aukštesnių padėklų kūrimas. Unikali kartoninių kampų savybė - atsparumas drėgmei, todėl gali būti naudojami vėsiose, drėgnuose vietose.

Apsauginius kartoninius kampus galima pjaustyti, tad kiekvienas klientas individualiai galės pritaikyti nepakeičiamą gaminių kampų apsaugą savo produkcijai.

Mūsų asortimente esantys apsauginiai pakavimo kartoniniai kampai yra skirtingų matmenų, tad kiekvienas klientas patenkins savo poreikius ir ras tinkamiausią apsauginę dėžių ar gaminių pakavimo priemonę.