Prekių katalogas
Universalios A4 etiketės

Siuntinių žymėjimui...

Universalios A4 etiketės

Siuntinių žymėjimui...

7,85 € 6,49 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: ETI-1
Tipas
Kiekis
Iš viso
6,49 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Lipnios "Label media" A4 formato etiketės, tinkančios tiek rašaliniams tiek ir lazeriniams spausdintuvams.

Tvirtai limpančios prie įvairių paviršių. Etiketės plačiai paplitusios siuntų tarnybose.

Pakuotėje yra 100 lapų. Patogu ir lengva naudotis.

Lipnios etiketės naudojamos:

  • Siuntinių žymėjimui ;
  • Kainų rašymui ;
  • Teksto spausdinimui.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Ypač lengvas ir greitas universalių A4 formato etikečių panaudojimas, pavertė šias etiketes neatsiejama kiekvieno individualaus asmens ar įmonės veiklos dalimi. Lipnių A4 etikečių panaudojimo spektras labai platus, pradedant įprastais antspaudavimais ant etikečių, adresų rašymais, produkto aprašymais baigiant brūkšniniu kodų spausdinimu, produkcijos kainų žymėjimu ar net įvairių reklaminių tekstų klijavimu ant stendų.

Universalių A4 etikečių gamyboje naudojami specialūs akriliniai klijai, kurie ne tik tausoja spausdintuvus, tačiau ir tvirtai limpa prie įvairiausių paviršių, nėra jautrūs išoriniams veiksniams. Dėl unikalių klijų nuėmus etiketes, jos ant paviršiaus nepalieka jokių žymių. 

Lipnių A4 etikečių paviršius ypač tinka tiek spalvotiems, tiek ir nespalvotiems lazerinių ir rašalinių spausdintuvų dažams, tad jei tik jūsų įmonėje ar namuose yra rašalinis ar lazerinis spausdintuvas jums lipnios etiketes taps kokybišku ir praktišku pasirinkimu.

Jūsų patogumui "Pakingas.lt" asortimente rasite įvairių dydžių lipnių etikečių, nesvarbu kokį dydį pasirinksite A4 formato lapų pakuotėje bus 100 vnt, tačiau etikečių skaičius priklausys nuo jūsų individualių poreikių.