Prekių katalogas
Siuntų / Perkraustymo dėžės

Persikraustymui, siuntoms, sandėliavimui ar logistikai...

Siuntų / Perkraustymo dėžės

Persikraustymui, siuntoms, sandėliavimui ar logistikai...

0,28 € 0,23 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: PD125125125
Tipas
Kiekis
Iš viso
0,23 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Gaminama įvairių išmatavimų ir įvairių storių gofro kartono dėžės. Gofro kartono gamybai naudojamas E, B, C gofro kartonas. Pakuotės (dėžės, lakštai ir t.t.) storis yra pasirenkamas atsižvelgiant ką planuojate pakuoti ir kur siųsti.

Naudojamos medžiagos:

  • Ploniausias gofro kartonas (mikro gofro kartonas), jis žymimas raide E, storis 1,5 - 1,8 mm. Naudojamas gabenti / siųsti nedidelio svorio ir mažiau pažeidžiamą produkciją.
  • Vidutinis gofro kartonas žymimas raide B, storis iki 3,2 mm. Naudojamas gabenti / siųsti sunkesnio svorio ir trapesniems daiktams.
  • Storiausias gofro kartonas žymimas raide C, storis iki 4,5 mm. Naudojamas gabenti / siųsti sunkią ir lengvai pažeidžiamą produkciją.

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Dėžučių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Dėžutės parduodamos neišlankstytos.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Siuntų dėžės kitaip dar vadinamos Fefco 0201 dėžėmis, puiki ir neišvengiama alternatyva visiems, susidūrusiems su didesnių gabaritų daiktų siuntimu ar perkraustymu.

Siuntų dėžės gaminamos iš įvairaus storio kartono, išskirtinė šių dėžių gamybos savybė leidžia kiekvienam klientui pagal individualius poreikius, atsižvelgiant į daiktus, kuriuos norima saugiai pergabenti, įsigyti pačią tinkamiausią siuntimo pakuotę.

Nesvarbu ar norite siųsti lengvai pažeidžiamą, lengvą ar sunkią produkciją, pas mus siuntų dėžę išsirinks, net pats reikliausias klientas, o mes pasiruošę patarti ir pasiūlyti tinkamiausią pakuotę jūsų daiktams ar gaminiams.

Tvirtumas ir atsparumas išoriniams veiksniams yra svarbiausia siuntų dėžių savybė, kuri užtikrina saugų jūsų gaminio siuntimą, jūsų siunčiami ar gabenami daiktai bus apsaugoti nuo smūgių, subraižymo, dulkių ar kitokių tiesioginio sąlyčio pasekmių ar pažeidimų.

"Pakingas" supranta, jog perkraustymui ar dažniems siuntimams dėžių prireikia daug, tad jūsų patogumui parduoda siuntų / perkraustymo dėžes neišlankstytas, tad dėžės nereikalaus daug sandėliavimo skirtos vietos, taip pat "Pakingas" suvokia, jog kartais prireikia dėžių, kurių matmenys būna nestandartiniai, tad jūsų patogumui gamina siuntų dėžės individualių matmenų ir storių.