Prekių katalogas
Gofro kartono dėžės

Sandėliavimui, logistikai, persikraustymui ar siuntoms... 

Gofro kartono dėžės

Sandėliavimui, logistikai, persikraustymui ar siuntoms... 

1,33 € 1,10 €
/ vnt. be PVM su PVM
Prekės kodas: KD600300300C
Tipas
Kiekis
Iš viso
1,10 €

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Išsamiau

Siuntimo informacija

Išsamiau

Susijusios prekės

Aprašymas

Gaminama įvairių išmatavimų gofro kartono dėžės. Gofro kartono gamybai naudojamas 3-jų ir 5-ių sluoksnių gofro kartonas. Pakuotės storis yra pasirenkamas atsižvelgiant ką planuojate pakuoti ir kur siųsti.

Naudojamos medžiagos:

  • 3-jų sluoksnių gofro kartonas. Naudojamas gabenti / siųsti lengvesnio svorio ir labiau pažeidžiamai produkcijai.
  • 5-ių sluoksnių gofro kartonas. Naudojamas gabenti / siųsti sunkią, vertingą ar lengvai pažeidžiamą produkciją.

* Tinklalapyje pateikti matmenys nurodyti vidiniai.

* Dėžučių matmenys: Ilgis x plotis x aukštis mm (milimetrai).

* Dėžutės parduodamos neišlankstytos.

* Realus vaizdas gali skirtis nuo pateikto nuotraukoje.

Planuojate siųsti didelių gabaritų daiktus ir norite būti užtikrinti jog jūsų siunčiami daiktai saugiai pasieks adresatą? Puikiausia ir vienareikšmiškai pakaitalų neturinti pakuotė - Gofro kartono dėžė. Gofro kartono dėžės  gaminamos iš kokybiško, tvirto, ilgaamžiško skirtingų rūšių gofro kartono, todėl galėsite būti ramūs, jog jūsų daiktų įpakuotų klapaninėse dėžėse nepaveiks jokie išoriniai veiksniai - vibracija, drėgmė, tiesioginiai saulės spinduliai, dulkės ar smūgiai.

Šio gofro kartono dėžės, neretai vadinamos kaip kraustymosi dėžės, gaminamos iš dviejų rūsių gofro kartono - 3-jų ir 5-ių sluoksnių, šis klapaninių dėžių gamybos ypatumas leidžia kiekvienam klientui individualiai, atkreipiant dėmesį į pakuojamų daiktų svorį, pasirinkti tinkamiausią pakuotę.

Trijų sluoksnių gofro kartono dėžės yra sudarytos iš dviejų lygių ir vieno gofruoto kartono sluoksnio, ši siuntų pakuotė puikiai tiks jums jei planuojate pakuoti lengvesniu, mažau pažeidžiamus daiktus. Didesnių matmenų, stambesnių ir sunkesnių daiktų pakavimui, rekomenduojama naudoti 5-sluoksnį gofro kartoną, kurį sudaro trys lygaus ir du gofruoto kartono sluoksniai.

Staiga atsirado poreikis pakuoti didelių gabaritų daiktus, tačiau tarp mūsų standartinių matmenų nerandate sau tinkamo? "Pakingas" gamina gofro kartono dėžes ir pagal individualius užsakymus, tad problemą dėl kraustymo dėžių galite pamiršti, tiesiog susisiekite, o mes padėsime surasti tinkamiausią sprendimą dėl jūsų pakuotės.