Fleksografinės spaudos paslauga

Kas yra fleksografinė spauda?

Fleksografinė spauda dar dažnai vadinama flexo spauda. Šis spaudos būdas naudoja lanksčią reljefinę plokštę. Tai šiuolaikinė spaudos versija, kuri gali būti naudojama spausdinant ant beveik bet kokio tipo pagrindo, įskaitant popierių, plastiką ir celofaną. Ši spauda plačiai naudojama didelių spalvoto spausdinimo plotų spausdinimo srityje.

Fleksografiniu spaudos būdu dažniausiai yra spausdinami įvairūs popieriniai maišeliai, tokie kaip popieriniai maišeliai su Twist (suktomis) ar Flat (plokščiomis) rankenėlėmis. Maišeliai su spauda naudojami produkcijos pakavimui ar dovanų dėžučių išsinešimui.

Kokie yra fleksografinės spaudos privalumai?

  • Universalumas - Fleksografinė spauda ne tik turi daug įvairių substratų, bet taip pat leidžia naudoti įvairius dažų tipus. Priklausomai nuo naudojamo pagrindo tipo , galima naudoti tirpikliu pagamintą rašalą, vandens pagrindu pagamintą rašalą arba UV rašalą. Galima naudoti bet kokią lanksčią medžiagą, todėl flekso spaudinimas yra labai universalus.
  • Greitas gamybos procesas - "Flekso" spauda gali pasiekti iki 300 metrų per minutę vidutinį spausdinimo greitį. 
  • Automatizuotas procesas - Spausdinimas, laminavimas, pjovimas viskas vienu metu. Automatizuotas spausdinimo būdas pagreitina gamybos procesus.
  • Mažiau priežiūros - Lankstusis spausdinimas naudoja mašinas ir įrangą, kuriai reikia labai mažai priežiūros. Tai sumažina priežiūros išlaidas, todėl šis spausdinimo būdas tampa labai ekonomiška alternatyva.
  • Nebrangios eksploatacinės medžiagos - Vartojimo prekių, tokių kaip fleksografiniai dažai, pakavimo medžiagos ir t.t., kaina palyginti yra maža. Ir nors pradinė flekso plokštės kaina yra šiek tiek didelė, vieneto kaina nuolat maža. Dėl šios priežasties fleksografinio spausdinimo procesas yra ekonomiškiausias.
  • Įvairiaspalvė spalvų paletė - Paprastai naudojama keturių procesų spalvos (CMYK). Tačiau fleksograinėje spaudoje taip pat gali būti iki 10 spalvų, kad būtų sukurtas išplėstas spalvų gaminys. Tai leidžia lengvai spausdinti Pantone spalvas. 
  • Aplinkai nekenksmingi - Vandens pagrindu pagamintas rašalas, perdirbti dažai ir vandeniu plaunamos "flekso" plokštės - fleksografinę spaudą padaro draugišką spausdinimo būdą gamtai. Poveikis aplinkai sumažėja, nes gamybos procese naudojami mažiau toksinų ir tirpiklių. 
Norite unikalios pakuotės? Susikurkite patys!!!
Pakingas.lt leis jums susikurti individualią pakuotę pagal jūsų pasirinktus išmativimus ir nurodymus
Sukurti pakuotę